Swim spa INFINITAS SP1000 na zewnątrz

INFINITAS Swim Spa

INFINITAS SP1000

Nasze swim spa INFINITAS SP1000 jest przeznaczone dla 4 osób. 38 dysz i sześć pomp zapewnia sport i wellness. Jak w każdym swim spa z naszej Kolekcji SP możesz oczywiście ustawiać różne poziomy treningu w zależności od postępów. Fantastycznie!

Najważniejsze w skrócie

400 x 225 x 152 cm

Wymiary (ok.)

4 osób

Miejsca

38

Dysze

6

Pumpen

1.400 / 8.100 kg

Waga pusty/napełniony

Bilder

INFINITAS SP1000 w szczegółach

System przeciwprądu w swim spa

Swim Spa masaż całego ciała

Swim spa INFINITAS SP1000 to nasz „wszechstronny talent” wśród swim spa. Przy długości 4 metrów i wysokości 152 cm oferuje także wyższym osobom wystarczająco miejsca na autentyczne pływanie.

W INFINITAS SP1000 na uwagę zasługują dane techniczne. To swim spa ma najlepszą możliwą izolację zimową, m.in. dodatkową zintegrowaną izolację dna oraz płyty termoizolacyjne na ścianach zewnętrznych, co zapewnia zrównoważoną pracę bez strat ciepła. INFINITAS SP1000 jest ponadto fabrycznie przygotowany do pracy z pompą ciepła lub wymiennikiem ciepła dzięki zintegrowanemu zestawowi bypass.

Dane techniczne

Wymiary (ok.)400 x 225 x 152 cm
Miejsca4 osób
Dysze38
Pumpen6
Waga pusty/napełniony1.400 / 8.100 kg
EinbauweiseWolnostojący, Częściowo wpuszczony (semi inground), Całkowicie wpuszczony (fully inground)
GegenstromanlageComfort Stream (z technologią upstream, 2 strumienie pod kątem 45 stopni dla idealnej pozycji w wodzie), opcjonalnie River Stream (wąskie dysze + technologia upstream, 2 strumienie pod kątem 45 stopni dla idealnej pozycji w wodzie), opcjonalnie Power Stream (przycisk Power zwiększający moc przeciwfali + technologia upstream, 2 strumienie pod kątem 45 stopni dla idealnej pozycji w wodzie), opcjonalnie Turbine (2 turbiny jako przeciwfala dla autentycznego pływania, 8 poziomów mocy – bez zawirowań wody)
Pompy (wyposażenie)1 x pompa cyrkulacyjna 0,25 KM, 1 x pompa cyrkulacyjna 1 KM, 6 x pompa masażu
Miejsca siedzące/leżące4 miejsca siedzące, 0 miejsca leżące
Massagedesignerskie dysze ze stali nierdzewnej, masaż całego ciała, kule trigger (optional)
Therapienterapia kolorowym światłem (chromoterapia), aromaterapia, hydroterapia
Wasseraufbereitungsterylizator UV, dezynfekcja ozonem, elektroliza soli (optional), INFINITAS Vision System – innowacyjna technologia bezchlorowej dezynfekcji wody (optional), filtr stały (optional), filtr kartuszowy
Extraswodospad, uchwyty na kieliszki Swarovski (optional)
PoolschaleMehrlagiger akryl (Aristech), powłoka antybakteryjna
Obudowa zewnętrznaWPC, Alu DiBond, lakierowanie w kolorze RAL (optional), Stone Veneer (optional), Solid Surface (optional), beton (optional)
BeheizungZintegrowany 3 KW, przyłącze pompy ciepła, przyłącze wymiennika ciepła, opcjonalnie pompa ciepła 9 KW, opcjonalnie pompa ciepła 13 KW
Isolationizolacja ścian (płyty izolacyjne z folią odbijającą ciepło), izolacja dna (tworzywo ABS z folią odbijającą ciepło), INFINITAS Nordic Cap (grubość 15 cm), INFINITAS Spa Bag (pokrowiec termiczny na zimowanie), izolacja niecki (40 mm pianki na wewnętrznej skorupie)
Regulatorenregulatory masażu ze stali nierdzewnej, panel sterowania Balboa Spa Touch, przygotowanie pod Wi-Fi, sterownik Balboa
SteuerungssystemBalboa

Wszystkie dane według karty technicznej producenta; wartości przybliżone. Zastrzegamy sobie prawo do zmian technicznych.

Najczęstsze pytania o INFINITAS SP1000

Dla ilu osób przeznaczony jest INFINITAS SP1000?

INFINITAS SP1000 mieści 4 osób. Według karty technicznej: 4 miejsca siedzące, 0 miejsca leżące.

Ile miejsca i jakiego podłoża potrzebuję?

INFINITAS SP1000 ma wymiary ok. 400 x 225 x 152 cm i waży 1.400 / 8.100 kg pusty/napełniony. Należy zaplanować równe podłoże o wystarczającej nośności.

Jak uzdatniana jest woda?
  • sterylizator UV
  • dezynfekcja ozonem
  • elektroliza soli (optional)
  • INFINITAS Vision System – innowacyjna technologia bezchlorowej dezynfekcji wody (optional)
  • filtr stały (optional)
  • Kartuschenfilter
Jak podgrzewana jest woda?

Zintegrowany 3 KW, przyłącze pompy ciepła, przyłącze wymiennika ciepła, opcjonalnie pompa ciepła 9 KW, opcjonalnie pompa ciepła 13 KW.

Jak mogę oferować INFINITAS SP1000 jako dealer?

Zostań partnerem INFINITAS: informacje o warunkach dla dealerów, modelach ekspozycyjnych, szkoleniach i wsparciu znajdziesz na naszej stronie dla partnerów, telefonicznie pod numerem +49 2103 995430 lub e-mailem: info@spa-natural.com.

Wprowadź INFINITAS SP1000 do swojej oferty

Jesteś wyspecjalizowanym dealerem i chcesz oferować swim spa INFINITAS SP1000? Wspieramy partnerów INFINITAS modelami ekspozycyjnymi, szkoleniami produktowymi, materiałami marketingowymi i serwisem.

Telefon +49 2103 995430 · info@spa-natural.com

Więcej modeli z Kolekcji SP

Swim spa INFINITAS SP4500 na zewnątrz

INFINITAS SP4500

2 os. · 450x240x150 (opcj. 550 długości) cm · 35 dysz

Swim spa INFINITAS SP2000 na zewnątrz

INFINITAS SP2000

4 os. · 500 x 225 x 152 cm · 38 dysz

Swim spa INFINITAS SP2600 na zewnątrz

INFINITAS SP2600

10 os. · 725 x 225 x 152 cm · 151 dysz

Scroll to Top